Klik HIER voor de homepage van Tennisclub Venray

User Name

Password

Info New or Forgotten?




Zoeken
TC Venray > Vereniging > Diensten / vrijwilligerswerk > Rooster AC (bar, keuken, schoonmk, beheer)
Delen

Zelf jouw diensten plannen (Log eerst in).

Belangrijk om verder te lezen!

>> Lees verder...

Het rooster voor AC diensten (Bar, keuken, schoonmaak en openen)

Het rooster voor AC diensten (Bar, keuken, schoonmaak en openen)
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
29 Mon 16 Jul 19:30 23:00 Bardienst 1 Joke Verlinden
    19:30 20:30 Openen/Beheren 1 Rita Doreleijers-Voets
  Tue 17 Jul 19:30 23:00 Bardienst 1 Annie van der Heijden
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Wed 18 Jul 19:30 23:00 Bardienst 1 Robert-Jan de Roos
    19:30 20:30 Openen/Beheren 1 Hans Arts
  Thu 19 Jul 19:30 23:00 Bardienst 1 Petra Zwager
    19:30 20:30 Openen/Beheren 1 Bert Pelzer
30 Mon 23 Jul 19:30 23:00 Bardienst 1 Frie van den Munckhof
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Tue 24 Jul 19:30 23:00 Bardienst 1 Paul van Leeuwen
    19:30 20:30 Openen/Beheren 1 Hans Arts
  Wed 25 Jul 19:30 23:00 Bardienst 1 Sjeng Ewalds
    19:30 20:30 Openen/Beheren 1 Hans Arts
  Thu 26 Jul 19:30 23:00 Bardienst 1 Floor van Stokkem
    19:30 20:30 Openen/Beheren 1 Bert Pelzer
  Fri 27 Jul 19:30 23:00 Bardienst  
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
31 Mon 30 Jul 19:30 23:00 Bardienst 1 Mia Buddiger
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Tue 31 Jul 19:30 23:00 Bardienst 1 Christine Delauw
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Wed 01 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Theo van der Schaft
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Thu 02 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Sjeng Ewalds
    19:30 20:30 Openen/Beheren 1 Bert Pelzer
  Fri 03 Aug 19:30 23:00 Bardienst  
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
32 Mon 06 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Christine Delauw
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Tue 07 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Joke Verlinden
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Wed 08 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Carla Kleeven
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Thu 09 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Jan Lagarde
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Fri 10 Aug 19:30 23:00 Bardienst  
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
33 Mon 13 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Mia Buddiger
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Tue 14 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Judith Poels
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Wed 15 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Robert-Jan de Roos
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Thu 16 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Petra Zwager
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Fri 17 Aug 19:30 23:00 Bardienst  
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
34 Mon 20 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Mia Buddiger
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Tue 21 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Annemarie Gerrits
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Wed 22 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Joke Verlinden
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Thu 23 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Henk van den Heuvel
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Fri 24 Aug 19:30 23:00 Bardienst  
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
35 Mon 27 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Henk van den Heuvel
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Tue 28 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Nelly de Haas
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Wed 29 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Carla Kleeven
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Thu 30 Aug 19:30 23:00 Bardienst 1 Robert-Jan de Roos
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Fri 31 Aug 19:30 23:00 Bardienst  
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
36 Mon 03 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Nelly de Haas
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Tue 04 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Ernst Jan Kleinbussink
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Wed 05 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Jos Loenen
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Thu 06 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Wilja Brokking
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Fri 07 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Jeanette Lodewijks
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
37 Mon 10 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Frie van den Munckhof
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Tue 11 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Annie van der Heijden
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Wed 12 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Jos Loenen
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Thu 13 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Jeanette Lodewijks
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Fri 14 Sep 18:00 22:00 Bardienst 1 Jeanette Lodewijks
    18:00 19:00 Openen/Beheren  
    20:30 24:00 Bardienst 1  
  Sun 16 Sep 09:30 13:00 Bardienst 1 Peter Thielen
    09:30 10:30 Openen/Beheren  
    12:30 16:30 Bardienst 1  
38 Mon 17 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Otto van Dijk
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Tue 18 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Ernst Jan Kleinbussink
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Wed 19 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Jos Loenen
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Thu 20 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Judith Poels
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Fri 21 Sep 18:00 22:00 Bardienst 1  
    18:00 19:00 Openen/Beheren  
    20:30 24:00 Bardienst 1  
  Sun 23 Sep 09:30 13:00 Bardienst 1 Peter Thielen
    09:30 10:30 Openen/Beheren  
    12:30 16:30 Bardienst 1  
39 Mon 24 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Otto van Dijk
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Tue 25 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Lisette Cattoir
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Wed 26 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Robert-Jan de Roos
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Thu 27 Sep 19:30 23:00 Bardienst 1 Lisette Cattoir
    19:30 20:30 Openen/Beheren  
  Fri 28 Sep 18:00 22:00 Bardienst 1  
    18:00 19:00 Openen/Beheren  
    20:30 24:00 Bardienst 1  
  Sun 30 Sep 09:30 13:00 Bardienst 1 Antonetta Janssen
    09:30 10:30 Openen/Beheren  
    12:30 16:30 Bardienst 1  
40 Fri 05 Oct 18:00 22:00 Bardienst 1  
    18:00 19:00 Openen/Beheren  
    20:30 24:00 Bardienst 1  
  Sun 07 Oct 09:30 13:00 Bardienst 1 Antonetta Janssen
    09:30 10:30 Openen/Beheren  
    12:30 16:30 Bardienst 1  
41 Fri 12 Oct 18:00 22:00 Bardienst 1  
    18:00 19:00 Openen/Beheren  
    20:30 24:00 Bardienst 1  
  Sun 14 Oct 09:30 13:00 Bardienst 1  
    09:30 10:30 Openen/Beheren  
    12:30 16:30 Bardienst 1  
42 Fri 19 Oct 18:00 22:00 Bardienst 1  
    18:00 19:00 Openen/Beheren  
    20:30 24:00 Bardienst 1  
  Sun 21 Oct 09:30 13:00 Bardienst 1  
    09:30 10:30 Openen/Beheren  
    12:30 16:30 Bardienst 1  
43 Fri 26 Oct 18:30 22:00 Bardienst 1  
    18:30 19:30 Openen/Beheren  
    20:30 24:00 Bardienst 1  

SPONSORS

Copyright © 2009-2016 Tennisclub Venray. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact